TP pro koordinátory

12. února 2017 v 12:02 | Naty


Pro koordinátory je nejdůležitější především krása Pokémoních útoků, ne jejich síla. I když i ta může být někdy důležitá, obzvláště v koordinátorských zápasech.
Koordinátoři narozdíl od trenérů mohou své Pokémony učit i kombinace útoků - třeba Prudký útok + Plamenomet = Zapálené hvězdičky apod.
  • Trénovat jednoho Pokémona můžete max. 3x za týden
  • Oddělujte přímou řeč v textu ,,uvozovkami" , *hvězdičkami* nebo (závorkami)
  • Koordinátoři tu mohou učit nové útoky, učit kombinace útoků, procvičovat útoky, zkoušet s Pokémony tréninkové zápasy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Golden Golden | 11. března 2017 v 18:16 | Reagovat

Delibird
Nárazový útok (Tackle)
Přijde na tréninkové pole a vyhodí nad sebe Pokeball. Ten se několikrát protočí a spadne na zem. Mile se pousměje „Ahoj Deli, dnes budeme trénovat, konkrétně tě chci naučit Nárazový útok. Nárazový útok je velice jednoduchý útok, ale ovšem také důležitý. Jde o to, že se rozběhneš a do nepřítele narazíš. Chápeš ?“ Vysvětluje a Delibird pozorně poslouchá. „Pokud to chápeš, zkus se rozeběhnout a narazit do toho stromu, možná tě to bude trochu bolet, ale zkus nevnímat bolest. Když pak budeš umět ten útok, bolet tě to nebude.“ Poví a Delibird se trochu zarazí. Připraví se a rozeběhne se ke stromu. Stromu to udělá jenom pár škrábanců, ale Delibird pískne. Rychle přiběhne za Delibirdem „Bolí tě to moc ?“ Řekne a pohladí ho „Neboj, kdyby se ti něco stalo, budu u tebe.“ Mile dodá a odstoupí. „Zkus to znovu.“ Delibird kývne a odejde pár kroků od stromu. Nadechne se a rozběhne se ke stromu. Narazí a spadne „Deli !“ Běží k němu a klekne si. „Jsi v pořádku ?“ Delibird se na ni podívá „Ano, jenom se mi trochu motá hlava.“ Řekne. Odtáhne ho do stínu stromu a pohladí ho. Delibird vstane a oklepe se „Už je to dobrý, můžeme pokračovat.“  Podívá se okolo „Možná to děláme špatně.“ Dodá. Koukne se na Delibirda a popřemýšlí /Co jsem tak viděla jiné pokémony, tak začali tak trochu zářit/ „Možná ano. Zkus jakoby nashromáždit energii a pak ji vypustit do toho stromu.“ Pousmála se a Delibird kývl „To zní dobře.“ Řekne potichu a zavře oči. V těle nastřádá energii a pak otevře oči a rozeběhne se. Kolem něho se objeví taková bílá až skoro neviditelná aura a když narazí do stromu, objeví se v něm malá díra. „Skvěle Deli !“ Vesele zakřičí a rozzáří se jí oči. Delibird se pousměje „Ještě párkrát a ten strom spadne.“ Poví vesele. Delibird udělal odstup a zopakoval postup. Vše vypadalo celkem dobře, ovšem Delibird zakopnul. „Není ti nic ?“ Delibird se oklepe a stoupne si „Ne, jen jsem spadl.“ Poví tiše a rozběhne se znova. Moc se mu to nepovedlo. „To nevadí, z chyb se dá hodně naučit.“ Řekne optimisticky a Delibird si od stromu udělá odstup deseti metrů.  Zklidní se a znovu nashromáždí energii. Nashromáždí jí hodně, a když se rozběhne, aura už jde vidět hodně dobře. Do stromu udělá díru, pak se strom začne lehce kymácet. „Ještě jednou a strom bude dole.“ Pousměje se a pohladí Delibirda. /Je hodně šikovný/ Delibird odejde od stromu a následně zopakuje ty kroky. Udeří do stromu a strom začne trochu padat. Pousměje se „Jsi šikovný Deli.“ Pochválí ho a podrbe ho na hlavě. „To by stačilo, zbytek doděláme zítra. Vedl sis skvěle.“ Dá ho do Pokeballu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama